coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.
  • Turbina stomatologiczna COXO model CX207F jest to model wyposażony w generator światła, tzn. prądnicę zapewniającą zasilanie dla diody LED. Producentowi udało się zachować bardzo dobre właściwości turbiny takie jak ergonomia, masa, czy moc. Świetnie sprawdzi się na rękawach bez światła, lub tam gdzie z podłączeniem elektrycznym występują problemy techniczne.

    599,00 zł
  • Turbina stomatologiczna COXO model CX207GL jest to podstawowy model kątnicy turbinowej ze światłem przystosowany do przykręcania bezpośrednio na rękaw Midwest (4 otwory + złącze elektryczne) z pominięciem złączki. Średnica Glówki - 12,5mm. Dla poprawnego działania źródła światła wymagane jest napięcie 2,9 - 3,2V.

    399,00 zł
  • Turbina stomatologiczna COXO model CX207G to klasyczna końcówka turbinowa COXO przeznaczona do pracy z szybkozłączkami ze światłem LED w standardach NSK, KaVo Multiflex, W&H lub Sirona. Przykłady złączek COXO - dopasuj turbinę do swojego systemu. Złączki mogą nieznacznie różnić się wyglądem od złączek innych producentów, jednakże technicznie system COXO...

    599,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów