coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Stomatologiczne turbiny chirurgiczne, to końcówki wysokoobrotowe do zadań specjalnych. Posiadają szczególny kształt dzięki zakrzywionej pod kątem 45 stopni główce. Takie ułożenie główki względem rączki turbiny chirurgicznej sprawia, że jest ona wygodna w trakcie wykonywania niektórych zabiegów w trudno dostępnych miejscach. Takimi zabiegami może być opracowywanie ubytków w zębach trzonowych, lub separacja korzeni w trakcie ich ekstrakcji. Turbiny chirurgiczne są końcówkami, które powinny być pod ręką w każdym gabinecie stomatologicznym. Tego typu turbina stomatologiczna potrafi ułatwić ergonomię pracy podczas wielu wymagających zabiegów.

 

Ze względu na to, że turbiny chirurgicznej również używa się w sytuacjach zabiegów chirurgicznych, jej spray wodny posiada zamknięte dojście powietrza rozpylającego. Wszystko w celu zniwelowania możliwych czynników komplikujących zabieg. Chłodzenie wodne odbywa się za pomocą strużki wodnej trafiającej w czubek wiertła. Ujście nadmiaru powietrza wyprowadzone jest ku tyłowi główki turbiny stomatologicznej. W ten sposób powietrze z kompresora stomatologicznego nie wydobywa się w stronę pola zabiegowego, a jego nadmiar kierowany jest dookoła przycisku push w stronę policzka.

 

W naszej ofercie odnajdą Państwo następujące stomatologiczne turbiny chirurgiczne COXO:

- turbina chirurgiczna bez światła, nakręcana na rękaw Midwest - model CX207D SP

- turbina chirurgiczna z generatorem światła nakręcana na rękaw Midwest - model CX207FD SP

- turbina chirurgiczna ze światłem, wyposażona w światłowód, na złączkę KaVo Multiflex - model CX207GKD SP

 

Wszystkie powyższe modele turbin chirurgicznych dostępne są w dwóch wersjach - średniej oraz w jakości premium, czyli wersja Performance. Wyjątek stanowi turbina chirurgiczna COXO CX207D SP, która występuje w podstawowym poziomie jakościowym oraz w poziomie premium, czyli w wersji Performance.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów