coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Stomatologiczne turbiny bez światła należą do grupy stomatologicznych końcówek wysokoobrotowych. Są to turbiny dentystyczne nakręcane bezpośrednio na rękaw unitu stomatologicznego. Te końcówki stomatologiczne nie występują w opcji na szybkozłaczkę. Oznacza to, że jeśli do tej pory używali Państwo kątnicy turbinowej ze światłem na szybkozłączkę, turbina nakręcana na rękaw bez światła będzie również pasować. W celu jej podłączenia należy odkręcić Państwa dotychczasową szybkozłączkę i w jej miejsce przykręcić turbinę stomatologiczną bez światła. Podsumowując, turbiny stomatologiczne bez światła będą pasowały do każdego typu rękawa w standardzie Midwest.

Turbiny dentystyczne bez światła to najprostsze konstrukcyjnie końcówki turbinowe. Nie oznacza to jednak, że użyta w nich mechanika, czy rotory są gorsze od tych zastosowanych w turbinach stomatologicznych ze światłem. Wręcz przeciwnie, turbiny bez światła ze względu na brak użytej szybkozłączki w wielu przypadkach potrafią być smuklejsze, zgrabniejsze i lżejsze od turbin stomatologicznych ze światłem.

Ze względu na swoją prostą konstrukcję, turbiny stomatologiczne bez światła są nieco bardziej ekonomiczne w eksploatacji od swoich odpowiedników ze światłem. To sprawia, że świetnie nadają się do wszystkich ciężkich zadań do których zwyczajnie szkoda byłoby użyć turbiny stomatologicznej ze światłem.

Wyższych modeli kątnic turbinowych bez światła można z powodzeniem używać podczas codziennej pracy zachowawczej. Te turbiny dentystyczne będą świetnie się sprawowały, a dzięki niższej cenie zakupu można mieć ich w gabinecie większą ilość. Rotory w nich użyte są najwyższej jakości, co będzie wpływać pozytywnie na niski poziom hałasu i wibracji.

 

DentoMarket jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem końcówek stomatologicznych COXO oraz MK-dent. DentoMarket to również serwis końcówek stomatologicznych. Na wszystkie zakupione u nas turbiny udzielamy gwarancji, a jeśli twoja stara końcówka wymaga naprawy, również możemy się tym zająć.

 

Wiele z pośród dostępnych w naszej ofercie turbin dentystycznych produkowanych jest specjalnie i wyłącznie dla nas w najwyższej klasie jakościowej. Wiele lat doświadczenia sprawiło, że na turbinach stomatologicznych znamy się jak mało kto.

 

Na każdym etapie wyboru końcówki stomatologicznej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszej infolinii +48 44 648 44 44. Z chęcią podpowiemy i doradzimy wybór modelu idealnie spełniającego Państwa potrzeby i wymagania.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów