coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Chirurgiczne kątnice implantologiczne to odmiana zwalniających kątnic stomatologicznych używanych w implantologii i chirurgii stomatologicznej. W naszej ofercie odnajdą Państwo implantologiczne kątnice chirurgiczne ze zwolnieniem 20:1. Użyte w chirurgicznych kątnicach implantologicznych tryby są specjalnie wzmocnione, aby były one odporne na duże wartości momentów obrotowych generowanych przez fizjodyspenser implantologiczny. Implantologiczne kątnice chirurgiczne posiadają możliwość podłączenia specjalnego systemu chłodzenia używanego wyłącznie w implantologii stomatologicznej. Każdy fizjodyspenser stomatologiczny będzie obsługiwał nasze kątnice chirurgiczne.

 

W ofercie DentoMarket odnajdą Państwo całą gamę stabilnych i sprawdzonych implantologicznych kątnic chirurgicznych COXO i Tealth. Począwszy od najprostszych kątnic implantologicznych bez światła, poprzez implantologiczne kątnice chirurgiczne ze światłem, a na kątnicach chirurgicznych z generatorem światła LED kończąc.

 

W odrębnym dziale znajdą Państwo szeroki wybór stomatologicznych prostnic chirurgicznych Tealth, przygotowanych do współpracy z fizjodyspenserem stomatologicznym. Można je obejrzeć - TUTAJ

 

Ciekawymi mogą okazać się przyspieszjące kątnice chirurgiczne COXO również przystosowane do współpracy z fizjodyspenserem. Można je zobaczyć - TUTAJ

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mikorosilników implantologicznych, czyli fizjodyspenserów stomatologicznych COXO. Fizjodyspensery można obejrzeć - TUTAJ

 

Dentomarket jest autoryzowanym dystrybutorem implantologicznych kątnic chirurgicznych COXO oraz Tealth. Wszystkie kątnice chirurgiczne objęte są pełną gwarancją, a po jej zakończeniu zapewniamy dostęp do części zamiennych oraz obsługi serwisowej tych końcówek.

 

Na każdym etapie wyboru chirurgicznej kątnicy implantologicznej zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszej infolinii +48 44 648 44 44. Z chęcią pomożemy Państwu w doborze implantologicznej kątnicy chirurgicznej idealnie spełniającej Państwa oczekiwania.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów