coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

 

Turbiny stomatologiczne ze światłem to wysokoobrotowe końcówki stomatologiczne, które w główce posiadają zainstalowane źródło oświetlenia pola zabiegowego. Kątnice turbinowe ze światłem dzielimy na turbiny z generatorem światła, czyli takie, które posiadają własną prądnicę, oraz turbiny ze światłem, które korzystają z zasilania zainstalowanego w rękawie unitu.

 

Turbiny dentystyczne z generatorem światła będą pasowały na każdy rodzaj rękawa - na rękaw bez światła, ale również na rękaw z zainstalowanym światłem. W każdym wypadku turbina z generatorem światła będzie korzystała z własnej prądnicy, czyli nie będzie pobierać zasilania z unitu w przypadku podłączenia jej do rękawa ze światłem. To rozwiązanie bardzo wygodnie, w sytuacjach kiedy z instalacją elektryczną unitu występują problemy, np. rękaw przerywa, lub kiedy jedną turbiną chcemy pracować na więcej niż jednym unicie, z czego któryś z unitów nie ma zainstalowanego światła w rękawie.

 

W większości przypadków turbiny stomatologiczne ze światłem występują w opcji na szybkozłączkę. Szybkozłączkę przykręca się wtedy bezpośrednio do rękawa ze światłem, a turbinę ze światłem zatrzaskuje się na uprzednio przykręconej do rękawa szybkozłączce. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści. Turbina zatrzaśnięta na szybkozłączce może obracać się swobodnie o 360 stopni. Daje to możliwość swobodnego manipulowania końcówką stomatologiczną w trakcie wykonywania zabiegu. Zatrzask szybkozłączki znacząco ułatwia szybką zmianę końcówki na rękawie. Turbiny nie potrzeba odkręcać, zdejmuje się ją i zakłada jednym ruchem. To bardzo ułatwia jeśli w gabinecie wprowadzona jest procedura obiegu wielu końcówek dentystycznych.

 

W turbinach stomatologicznych ze światłem na szybkozłączkę, dioda LED montowana jest najczęściej w szybkozłączce, a w samej kątnicy turbinowej zainstalowany jest szklany światłowód. Takie rozwiązanie znajdziemy w systemach NSK Phatelus, KaVo Multiflex, czy Sirona, wyjątek stanowi system W&H Roto Quick, gdzie dioda LED zainstalowana jest wewnątrz obudowy turbiny wysokoobrotowej.

 

Turbiny stomatologiczne COXO ze światłem na szybkozłączkę to model CX207G. Znajdziesz tutaj szeroką gamę możliwości wyboru końcówki turbinowej, na szybkozłączki w standardach NSK Phatelus, KaVo Multiflex, W&H Roto Quick oraz Sirona. Możliwości wyboru wersji jakościowej turbiny wysokoobrotowej, gdzie wersja podstawowa oznacza wysokiej jakości końcówkę turbinową klasy średniej, a wersja Performance oznacza turbinę stomatologiczną klasy premium niezawodną i wytrzymałą.

 

Turbiny stomatologiczne ze światłem MK-dent Eco Line dostępne na złączki w systemach NSK Phatelus, KaVo Multiflex, W&H Roto Quick oraz Sirona. To turbiny klasy średniej, będą cichsze i mocniejsze od turbin COXO, lecz mniej wytrzymałe od turbin stomatologicznych COXO w wersji Performacne.

 

Turbiny stomatologiczne ze światłem MK-dent Prime Line dostępne na złączki w systemach NSK Phatelus, KaVo Multiflex, W&H Roto Quick oraz Sirona. To kątnice turbinowe najwyższej możliwej jakości. Tytanowe obudowy, wirniki wykonane z węglika, dbałość o każdy szczegół. Turbiny MK-dent Prime Line to jedne z najcichszych turbin na rynku.

 

DentoMarket to również serwis końcówek stomatologicznych. Wszystkie oferowane przez nas turbiny objęte są pełną gwarancją. Jeśli posiadasz starą zepsutą turbinę, pomożemy w jej naprawie.

 

Na każdym etapie wyboru końcówki stomatologicznej zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszej infolinii +48 44 648 44 44. Z chęcią pomożemy dobrać turbinę idealną dla Państwa potrzeb i wymagań.

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów