coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Kątnice stomatologiczne z chłodzeniem wewnętrznym i ze światłem to najbardziej rozbudowane kątnice niskoobrotowe z przełożeniem 1:1. Większość kątnic dentystycznych w tym dziale posiada światłowód, czyli są przystosowane do mikrosilnika stomatologicznego ze światłem. Znajdą tutaj Państwo również końcówki kątnicowe z generatorem światła, czyli z własną prądnicą.

Wybierając kątnicę stomatologiczną ze światłem wyposażoną w światłowód prosimy upewnić się, że Państwa mikrosilnik stomatologiczny wyposażony jest w sprawną żarówkę lub diodę LED.
Kątnica dentystyczna z generatorem LED będzie nadawała się do podłączenia zarówno do mikrosilnika dentystycznego ze światłem, jak i mikrosilnika bez światła.

W tym dziale można odszukać kątnice dentystyczne ze światłem Tealth i MK-dent. Posiadają one wymienne główki w standardzie KaVo 68LH. To oznacza, że główki wszystkich oferowanych tutaj kątnic są kompatybilne między sobą. Z systemu mocowania główki KaVo 68LH korzystają kątnice KaVo, niektóre modele Bien Air oraz kilku innych producentów.

Zarówno kątnice, jak i główki do kątnic dostępne tutaj przedstawiają różne poziomy cenowe i jakościowe. MK-dent tradycyjnie oferuje najbardziej wysublimowane końcówki stomatologiczne. Z naszej strony proponujemy zwrócić uwagę na kątnicę ze światłem Tealth CIF 01C oraz główkę do tej kątnicy z oznaczeniem VHS. Jest to kątnica produkowana specjalnie i wyłącznie dla nas przy użyciu komponentów najwyższej jakości, dzięki czemu użytkownicy najbardziej wymagający będą usatysfakcjonowani parametrami pracy tej końcówki kątnicowej.

DentoMarket jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki MK-dent oraz Tealth. Wszystkie kątnice stomatologiczne objęte są pełną gwarancją. DentoMarket to również autoryzowany serwis końcówek stomatologicznych.

Na każdym etapie wyboru kątnicy stomatologicznej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszej infolinii +48 44 648 44 44. Z chęcią pomożemy w doborze kątnicy idealnej dla Państwa.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów