coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Stomatologiczne kątnice na mikrosilnik z zewnętrznym chłodzeniem, to najprostsze kątnice niskoobrotowe. Są to kątnice bardzo przydatne wszędzie tam, gdzie chłodzenie jest niepotrzebne np. w trakcie pracy gumkami, soflex-ami, czy podczas polerowania. Główną zaletą kątnic stomatologicznych bez chłodzenia jest prostota konstrukcji i ekonomia użytkowania. Kątnica stomatologiczna bez chłodzenia będzie pasowała na każdy rodzaj mikrosilnika stomatologicznego. Zarówno na mikrosilnik bez chłodzenia, poprzez mikrosilnik z chłodzeniem, ale również na mikrosilnik ze światłem. W przypadku podłączenia kątnicy pod mikrosilnik z chłodzeniem i ze światłem, chłodzenie i światło nie będą działały, ale kątnica będzie pracowała prawidłowo.
Wszystkie oferowane przez nas kątnice stomatologiczne nadają się do użytku zarówno na mikrosilnikach pneumatycznych, jak i elektrycznych.

Komponenty w kątnicach stomatologicznych bez chłodzenia nadają się do naprawy, można wymienić np. rotor, lecz ze względu na ekonomię tych końcówek stomatologicznych oraz sposób ich użytkowana (zazwyczaj w towarzystwie pyłu, pasty polerskiej itp.) można wziąć pod uwagę również ich regularną wymianę w całości. Z tego też powodu zaproponowaliśmy Państwu zestawy wielosztukowe tych kątnic stomatologicznych.

Jesteśmy autoryzowanym i jedynym przedstawicielem marki COXO w Polsce. Końcówki oferowane przez DentoMarket objęte są pełną gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis końcówek stomatologicznych.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów