coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Szybkozłączki do turbin stomatologicznych ze światłem to nakręcane na rękaw unitu stomatologicznego adaptery umożliwiające podłączenie pod ten rękaw turbiny stomatologicznej ze światłem w odpowiednim systemie. Wszystkie szybkozłączki przygotowane są z jednej strony do nakręcenia na rękaw Midwest ze światłem, a z drugiej strony zakończone są adapterem w określonym systemie, który umożliwia zatrzaśnięcie odpowiadającej mu turbiny stomatologicznej ze światłem.

 

Szybkozłaczki są używane w celu zestandaryzowania złącza dla końcówek w gabinecie stomatologicznym. Mogą być używane do podłączania wielu końcówek nie tylko turbinowych, jak na przykład piaskarki stomatologiczne, skalery itp. Używanie szybkozłączki bardzo ułatwia i poprawia ergonomię pracy. Końcówki stomatologiczne zyskują możliwość obrotu o 360 stopni. Sam proces zmiany końcówki nie wymaga czasochłonnego odkręcania i przykręcania. Końcówkę stomatologiczną wystarczy zatrzasnąć na szybkozłączce, co jest bardzo szybkie i intuicyjne.

 

W ofercie DentoMarkecie odnajdą Państwo szybkozłączki COXO pracujące w systemach NSK Phatelus, KaVo Multilfex, W&H Roto Quick oraz Sirona. Nasze złączki będą pasowały do końcówek stomatologicznych wszystkich marek pracujących w powyższych systemach. Oznacza to na przykład, że za pomocą szybkozłączki w systemie NSK Phatelus, podłączą Państwo każdą końcówkę stomatologiczną na złączkę marki NSK, ale również końcówkę stomatologiczną marki MK-dent pracującą w tym systemie oraz wiele innych, które będą przygotowane do podłączenia pod złączkę NSK.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów