coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Chirurgiczne kątnice przyspieszające COXO to kątnice do zadań specjalnych.

Kątnica chirurgiczna COXO model CX235C 7-1S jest kątnicą chirurgiczną, opartą na standardowym modelu kątnicy przyspieszającej CX235C 7-1, który można obejrzeć - TUTAJ. Spray wodny w tej kątnicy chirurgicznej został doprowadzony od zewnątrz tak, aby możliwe było podłączenie do niego wężyka od pompy wodnej fizjodyspensera. Tego typu rozwiązanie umożliwia pracę kątnicą przyspieszającą z zachowaniem sterylnego chłodzenia wiertła.

Kątnica chirurgiczna COXO CX235C 7-3 to kątnica przyspieszająca z główką zakrzywioną pod kątem 45°. Przystosowana jest do podłączenia pod standardowy mikrosilnik stomatologiczny z chłodzeniem wewnętrznym. Woda chłodząca wiertło w tej kątnicy dentystycznej będzie podawana z instalacji unitu stomatologicznego. Chłodzenie zatem nie będzie sterylne, ale kątnica chirurgiczna sama w sobie, dzięki zakrzywionej główne jest bardzo wygodna.

Kątnica chirurgiczna COXO CX235C 7-3S to końcówka kątnicowa z główką zakrzywioną pod kątem 45° oraz z doprowadzeniem cieczy chłodzącej z pompy fizjodyspensera.

Proponujemy zapoznać się również z ofertą naszych stomatologicznych turbin chirurgicznych, dostępną - TUTAJ, oraz prostnic chirurgicznych, dostępną - TUTAJ

DentoMarket jest autoryzowanym i jedynym dystrybutorem kątnic chirurgicznych COXO w Polsce. Wszystkie kątnice objęte są pełną gwarancją. DentoMarket to również autoryzowany serwis końcówek stomatologicznych.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów