Warunki gwarancji turbin, kątnic, prostnic i mikrosilników.

Gwarancja dla końcówek COXO oraz Tealth.

Gwarancja podstawowa dla końcówek COXO oraz Tealth wynosi 2 lata na wady wykonawcze i 6 miesięcy na elementy eksploatacyjne (rotor, łożyska, diody LED itp.).

Turbiny COXO w wersji Performance X objęte są 2 letnią gwarancją na wady wykonawcze i 12 miesięczną gwarancją na elementy eksploatacyjne.

Model CX207G (turbiny na złączki NSK, KaVo, W&H i Sirona) w wersji Performance X objęte są 2 letnią gwarancją na wady wykonawcze oraz 18 miesięczną gwarancją na elementy eksploatacyjne pod warunkiem zakupu promocyjnego zestawu 5 sztuk.

Gwarancja dla końcówek MK-dent

Końcówki Prime Line objęte są 2 letnią gwarancją na wady wykonawcze i 18 miesięczną gwarancją na elementy eksploatacyjne. Z gwarancji wyłączona jest żarówka w modelu przystosowanym do złącza W&H.

Końcówki Eco Line objęte są 2 letnią gwarancją na wady wykonawcze i 12 miesięczną gwarancją na elementy eksploatacyjne. Z gwarancji wyłączona jest żarówka w modelu przystosowanym do złącza W&H.

Warunki gwarancji dla pozostałych urządzeń.

Większość urządzeń w naszym sklepie objęta jest pełną 24 miesięczną gwarancją.

Urządzenia promocyjne, dla których okres gwarancji wynosi 12 miesięcy to: Piaskarka PS-01 oraz PrevenAir, mikromotor endodontyczny C-Smart mini oraz C-Smart I+, C-Blade, C-Blade II, lampa polimeryzacyjna DB686 Latte, DB686 1b, DB686 1b corded, kosze bezdotykowe

COXO

Aby skorzystać z gwarancji prosimy o odesłanie uszkodzonego egzemplarza do naszego serwisu zgodnie z wytycznymi na karcie gwarancyjnej. Odsyłane końcówki powinny być sterylne, natomiast urządzenia nie wymagające sterylizacji przed odesłaniem powinny zostać wyczyszczone i zdezynfekowane.

Autoryzowany Serwis

Posiadamy zaplecze techniczne umożliwiające naprawę oraz diagnostykę Większości dostępnych na rynku końcówek takich firm jak:
NSK, KaVo, W&H, Bien Air, Sirona, itd.

W naszym serwisie korzystamy z oryginalnych części zamiennych, jak i tzw. zamienników (zawsze najwyższej jakości). Każdorazowo będą Państwo informowani o możliwościach i wariantach w jakich można przeprowadzić naprawę.

Okres gwarancj na wykonaną naprawę będzie zależny od wybranych przez Państwa podzespołów, jakich użyjemy do jej wykonania.

Naprawa końcówki w naszym serwisie to bardzo czytelna procedura

W przypadku chęci skorzystania z naszego serwisu prosimy o odesłanie wysterylizowanej końcówki w kopercie sterylizacyjnej z odbarwionym paskiem.

W przypadku wysłania do serwisu końcówki niesterylnej, zostanie doliczona opłata 19zł za sterylizację końcówki.

Celem zarejestrowania zgłoszenia prosimy o kontakt z naszą infolinią +48 44 648 44 44 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-17) lub mailowo sklep@dentomarket.pl