Warunki gwarancji turbin, kątnic, prostnic i mikrosilników

Wszystkie końcówki marki COXO, Tealth oraz Delma objęte są 2 letnią gwarancją na wady wykonawcze i 6-miesięczną gwarancją na elementy eksploatacyjne (rotor, łożyska, diody LED).

Wszystkie końcówki marki MK-dent objęte są 2 letnią gwarancją na wady wykonawcze i 12-miesięczną gwarancją na elementy eksploatacyjne (rotor, łożyska, diody LED)

Kupujesz turbinę COXO ze światłem na złączkę?

Przedłuż gwarancję na rotor do 18 miesięcy

W przypadku turbin COXO model CX207G do złączek NSK, W&H, KaVo Multiflex, Sirona, istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na wszystkie elementy eksploatacyjne do 12 lub 18 miesięcy

przedłużenie gwarancji do 12 miesięcy na wszystkie elementy eksploatacyjne wiąże się z dopłatą +10% do ceny podstawowej, w takim przypadku koszt zakupu takiej turbiny to 879 zł.

Przedłużenie gwarancji do 18 miesięcy na wszystkie elementy eksploatacyjne wiąże się z dopłatą +20% do ceny podstawowej, w takim przypadku koszt zakupu takiej turbiny to 959zł

COXO

Większość urządzeń w naszym sklepie objęta jest 2 letnią gwarancją na wszystkie wady wykonawcze oraz 6 miesięczną gwarancją na elementy ekspolatacyjne (np. akumulatory)
Urządzenia objęte 36 miesięczną gwarancją: C-Sailor, C-Sailor Pro, C-Smart mini II, C-smart mini LED, C-Smart I Pro
Urządzenia objęte 12 miesięczną gwarancją: Lampa polimeryzacyjna X-Lite II, piaskarka PS01 oraz PrevenAir.

Autoryzowany Serwis

Posiadamy zaplecze techniczne umożliwiające naprawę oraz diagnostykę Większości dostępnych na rynku końcówek takich firm jak:
NSK, KaVo, W&H, Bien Air, Sirona, itd.

Wszystkich napraw dokonujemy przy użyciu renomowanych części zamiennych takich producentów jak COXO, MK-dent, Myonic lub części oryginalnych danego producenta końcówek.
Każdorazowo będą Państwo informowani o użytej technologii naprawy oraz potencjalnych kosztach i możliwościach wykonania naprawy

Naprawa końcówki w naszym serwisie to bardzo czytelna procedura

W przypadku chęci skorzystania z naszego serwisu prosimy o odesłanie wysterylizowanej końcówki w kopercie sterylizacyjnej z odbarwionym paskiem.

W przypadku wysłania do serwisu końcówki niesterylnej, zostanie doliczona opłata 19zł za sterylizację końcówki.

Celem zarejestrowania zgłoszenia prosimy o kontakt z naszą infolinią +48 44 648 44 44 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-17) lub mailowo sklep@dentomarket.pl