coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Prostnice stomatologiczne są to stomatologiczne końcówki niskoobrotowe zakładane na mikrosilnik stomatologiczny, w podobny sposób do kątnic stomatologicznych. Moment obrotowy i prędkość są przekazywane na frez za pomocą prostego wałka napędowego. Prostnica stomatologiczna służy zazwyczaj do prac protetycznych, ale niektóre modele prostnic stomatologicznych mogą również być używane podczas skomplikowanych zabiegów chirurgicznych.

 

Prostnice stomatologiczne dzielą się na prostnice z chłodzeniem wewnętrznym, w śród których wyróżniamy takie ze światłem i bez światła, oraz prostnice stomatologiczne bez chłodzenia. W ofercie DentoMarket odnajdą Państwo również wiele prostnic chirurgicznych o ciekawych kształtach i zastosowaniach. Będą to prostnice przystosowane do podłączenia pod fizjodyspenser stomatologiczny.

DentoMarket jest autoryzowanym dystrybutorem prostnic stomatologicznych COXO, Tealth oraz MK-dent.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów