coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Do niedawna w gamie mikrosilników endodontycznych obowiązywał zgrubny podział na mikromotory endodontyczne przewodowe i bezprzewodowe. Polegał on na rozróżnieniu na mikrosilnik endodontyczny, który sterowanie, oraz elektronikę wbudowaną ma w zewnętrzny unit sterujący. Rączka mikrosilnika jest w takim wypadku połączona z unitem sterującym za pomocą sylikonowego rękawa. Takie mikrosilniki endodontyczne zazwyczaj, ze względu na duże rozmiary unitu sterującego, miały możliwość pomieszczenia dużej ilości dodatkowych funkcji oraz endometru.

Obecnie ten podział ulega wyraźnemu zatarciu, ponieważ bezprzewodowy mikromotor endodontyczny może być wyposażony w endometr, tak samo jak przewodowy endomotor. Połączenie rączki mikrosilnika i unitu sterującego za pomocą sylikonowego rękawa może być zastąpione nowoczesnym połączeniem bezprzewodowym.

Na pewno aktualne pozostaje rozwiązanie ergonomii - endomotor wyposażony w zewnętrzny unit sterujący, ze względu na wielkość wyświetlacza i panelu sterującego, jest bardziej intuicyjny w obsłudze i daje możliwość bardziej precyzyjnej kontroli i ustawianie parametrów pracy.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów