coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Mikrosilniki stomatologiczne dzielimy na mikrosilniki elektryczne i mikrosilniki pneumatyczne. Do wszystkich rodzajów mikrosilników stomatologicznych można podłączyć zarówno kątnice, jak i prostnice oraz końcówki specjalne.

 

Stomatologiczny mikrosilnik elektryczny będzie wyróżniał się większą mocą i prędkością oraz mniejszą masą niż stomatologiczny mikromotor pneumatyczny. Stomatologiczne mikrosilniki elektryczne dzielą się na starsze mikrosilniki szczotkowe oraz nowsze mikrosilniki bezszczotkowe. Najnowsze mikrosilniki bezszczotkowe osiągają prędkości maksymalne rzędu 40 tysięcy obrotów na minutę.

 

Stomatologiczny mikrosilnik pneumatyczny wyróżnia się prostotą podłączenia pod rękaw turbinowy unitu oraz ekonomią zakupu i użytkowania. Dentystyczny mikrosilnik pneumatyczny osiąga prędkość do 20 tysięcy obrotów na minutę. Niektóre modele nowoczesnych pneumatycznych mikrosilników dentystycznych posiadają zminiaturyzowaną konstrukcję oraz zminimalizowaną masę, dzięki czemu są one realną alternatywą dla mikrosilników elektrycznych.

 

DentoMarket jest autoryzowanym dystrybutorem mikrosilników stomatologicznych COXO, Tealth i MK-dent.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów