coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Kątnice stomatologiczne z chłodzeniem wewnętrznym dzielą się na kątnice ze światłem i kątnice bez światła. Kątnice ze światłem występują w opcji z generatorem światła, czyli z prądnicą, oraz kątnice ze światłowodem. W przypadku kątnic dentystycznych na mikrosilnik bez światła, będą one pasowały również do mikrosilnika stomatologicznego ze światłem, lecz nie na odwrót. Kątnica dentystyczna ze światłem nie do końca będzie przystosowana do pracy na mikrosliniku bez światła. Wszystko przez zatrzask naprowadzający światłowód kątnicy stomatologicznej ze światłem na diodę LED umieszczoną w mikrosilniku stomatologicznym. Niektóre z kątnic dentystycznych w naszej ofercie posiadają ten zatrzask chowany na sprężynie, czyli zatrzask schowa się samoczynnie po założeniu kątnicy na mikrosilnik bez światła, jednak nawet kątnica ze sprężynującym zatrzaskiem, z możliwością schowania, nie będzie do końca wygodnie sprawowała się użytkowo na mikrosilniku bez światła. Wybierając kątnicę ze światłowodem na mikrosilnik upewnij się, że Twój mikrosilnik posiada światło czyli, że jest w nim zainstalowana żarówka.

Kupując kątnicę dentystyczną bez światła lub z generatorem światła, masz pewność, że będzie ona pasowała do każdego rodzaju mikrosilnika stomatologicznego. Zarówno mikrosilnika pneumatycznego, jak i elektrycznego, mikrosilnika z chłodzeniem i bez chłodzenia.

 

DentoMarket jest autoryzowanym i wyłącznym dystrubutorem marki COXO w Polsce oraz autoryzowanym dystrybutorem marki MK-dent. Wszystkie oferowane przez nas kątnice stomatologiczne objęte są pełną gwarancją. DentoMarket to również autoryzowany serwis końcówek stomatologicznych - zapewniamy pełną dostępność części zamiennych oraz obsługę techniczną kątnic dentystycznych po upływie gwarancji.

 

Na każdym etapie wyboru kątnicy stomatologicznej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszej infolinii +48 44 648 44 44. Z chęcią pomożemy dobrać końcówkę dostosowaną idealnie do Państwa potrzeb.

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów