coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.
powrót do głównego zdjęcia Turbina stomatologiczna Younity H46 Platinum

Turbina stomatologiczna Younity H46 w wersji Platinum, to jeden z najlepszych modeli kątnicy turbinowej ze światłem do złączki w standardzie NSK. Posiada fenomenalną moc, przy bardzo cichej i stabilnej pracy. Ta turbina dentystyczna jest również trwała i niezawodna. Wszystkie materiały użyte do jej produkcji cechują się najwyższą jakością. Ta końcówka turbinowa zalicza się do klasy premium.

Cena: 1499zł

Turbina wysokoobrotowa H46 w wersji Platinum jest końcówką stomatologiczną przystosowaną do podłączenia pod rękaw ze światłem za pomocą złączki w standardzie NSK. Rękaw powinien być wyposażony w złącze elektryczne, czyli powinien być przygotowany do połączenia turbiny stomatologicznej ze światłem. Jeśli nie posiadasz szybkozłączki w standardzie NSK powinieneś zamówić ją odrębnie razem z turbiną.


Kątnica turbinowa Younity H46 posiada wbudowany system Auto Stop & Zero Suction. Jest to dość innowacyjny system dynamicznego doszczelnienia główki, aby zapobiec zasysaniu powietrza do wnętrza obudowy w czasie pracy i podczas hamowania. Przy zastosowaniu tego rozwiązania nie ma już konieczności stosowania systemu antyretrakcyjnego, który bardzo często wiąże się z niewygodnym wydmuchem dużych ilości powietrza w kierunku pola zabiegowego. Dodatkową zaletą systemu Auto Stop & Zero Suction jest szybkie hamowanie rotora po wyłączeniu turbiny. Na początku może wydawać się zbędne, ale jeśli już Państwo przyzwyczaicie się do szybkiego zatrzymania tej turbiny, to ciężko będzie zaakceptować powolne wytracanie obrotów w innych modelach turbin stomatologicznych.
Na uwagę zasługuje fenomenalna moc rotora. W naszej autorskiej wersji Platinum zmniejszyliśmy wibracje do absolutnego minimum, turbina pracuje bardzo stabilnie, pewnie i cicho. Duża moc daje mnóstwo komfortu przy pracy zachowawczej - wiertło turbiny stomatologicznej nie wyhamowuje tak łatwo i nie wytraca prędkości w czasie pracy. Moc bardzo przydatna jest również podczas cięcia, czy szlifowania.
Całość zwieńczona jest smukłym i dobrze wyważonym uchwytem turbiny, który pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się (uchwyt został ulepszony względem modelu RD 3SL NK Gold), oraz czterpounktowym chłodzeniem wodnym.

Ta turbina stomatologiczna Younity H46 Platinum wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, z materiałów najwyższej jakości i spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkownaików. Jeśli chcesz nabyć podobną końcówkę w klasie ekonomicznej - zapraszamy do zapoznania się z ofertą na turbinę Younity RD SL NK w wersji Gold. Znajdziesz ją - TUTAJ

Gwarancja na tą turbinę stomatologiczną to 24 miesiące na wady wykonawcze oraz 12 miesięcy pełnej gwarancji na wszystkie elementy eksploatacyjne.


Jeżeli nie posiadasz światła w swoim unicie stomatologicznym, możesz zastosować końcówkę dentystyczną z generatorem światła. Końcówka (kątnica stomatologiczna lub turbina stomatologiczna) będzie wtedy wyposażona w prądnicę zasilającą diodę LED.

Turbiny stomatologiczne z generatorem światła LED znajdziesz - TUTAJ

Na każdym etapie składania zamówienia, zachęcamy do kontaktu telefonicznego - +48 44 648 44 44
Z chęcią wyjaśmimy różnice, wspólnie dopasujemy odpowiednie rozwiązanie.
DentoMarket to także serwis turbin stomatologicznych.

Napisz opinię

Turbina stomatologiczna Younity H46 Platinum

Turbina stomatologiczna Younity H46 Platinum

Turbina stomatologiczna Younity H46 w wersji Platinum, to jeden z najlepszych modeli kątnicy turbinowej ze światłem do złączki w standardzie NSK. Posiada fenomenalną moc, przy bardzo cichej i stabilnej pracy. Ta turbina dentystyczna jest również trwała i niezawodna. Wszystkie materiały użyte do jej produkcji cechują się najwyższą jakością. Ta końcówka turbinowa zalicza się do klasy premium.