coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Kątnice stomatologiczne z chłodzeniem wewnętrznym bez światła, będą pasowały na wszystkie rodzaje mikrosilników dentystycznych. Zarówno na mikrosilniki stomatologiczne bez światła, jak i na mikrosilniki ze światłem. Zarówno na mikrosilniki stomatologiczne z chłodzeniem, jak i mikrosilniki bez chłodzenia. Wszystkie oferowane przez na kątnice dentystyczne z chłodzeniem bez światła przystosowane są do pracy z mikrosilnikami elektrycznymi i pneumatycznymi. Kątnica stomatologiczna z chłodzeniem wewnętrznym bez światła jest kątnicą najbardziej uniwersalną i będzie pasowała na wszystkie rodzaje mikrosilników stomatologicznych.

 

Poniżej mają Państwo do wyboru kątnice stomatologiczne trzech różnych producentów - COXO, Tealth i MK-dent. Będą się one różnić między sobą jakością wykonania, precyzją i trwałością. Model najmniej zaawansowany z naszej oferty, czyli Tealth 1020CH jest kątnicą wzmocnioną, mającą porównanie w średniej klasie jakościowej wśród produktów konkurencyjnych, a model Tealth CIN 02C jest to kątnica stomatologiczna wykonywana specjalnie i wyłącznie dla nas w klasie jakościowej premium. Kątnica stomatologiczna Tealth CIN 02C przeznaczona jest dla użytkowników wymagających.

 

Wszystkie oferowane przez nas kątnice stomatologiczne objęte są pełną gwarancją. Zapewniamy dostępność części zamiennych oraz profesjonalne zaplecze serwisowe. Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu końcówek stomatologicznych DentoMarket.

 

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem marki COXO w Polsce, autoryzowanym dystrybutorem marki Tealth oraz marki MK-dent w Polsce.

 

Na każdym etapie wyboru kątnicy stomatologicznej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszej infolinii +48 44 648 44 44. Z chęcią pomożemy w doborze końcówki stomatologicznej spełniającej idealnie Państwa potrzeby.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów