coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Endometr to urządzenie służące do pomiaru długości kanału korzeniowego. Endometr jest używany przez lekarza dentystę jako urządzenie pomiarowe wspomagające procedurę leczenia endodontycznego. Pomiar długości kanału korzeniowego odbywa się za pomocą dwóch elektrod. Pierwsza z nich umieszczana jest na wardze pacjenta, a druga przypinana bezpośrednio do ręcznego instrumentu endodontycznego. Wynik pomiaru wskazywany jest na wyświetlaczu w formie graficznej oraz liczbowej. Praca endometru dodatkowo wspomagana jest sygnałem dźwiękowym, który informuje lekarza o aktualnym położeniu pilnika - instrumentu endodontycznego w kanale korzeniowym. Nowoczesne endometry posiadają multiczęstotliwościowe procesory, które minimalizują ryzyko błędnego odczytu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów