coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Prostnice stomatologiczne z chłodzeniem wewnętrznym to rozbudowane modele prostnic stomatologicznych. Dzielą się na prostnice ze światłem oraz prostnice bez światła. W naszej ofercie odnajdą Państwo prostnice stomatologiczne COXO, Tealth oraz MK-dent. Prostnice MK-dent reprezentują sobą najwyższy poziom jakości wykonania, będą to końcówki świetnie sprawujące się np. przy pracy pod mikroskopem. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prostnicę stomatologiczną Tealth CIF 01C - jest to końcówka wykonana specjalnie i wyłącznie dla nas w najwyższej klasie jakościowej przy użyciu najlepszych komponentów. Jest to prostnica stomatologiczna klasy premium.

 

DentoMarket jest autoryzowanym dystrybutorem prostnic stomatologicznych COXO, Tealth oraz MK-dent. Wszystkie oferowane przez nas prostnice objęte są pełną gwarancją oraz serwisem.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów