coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Mikrosilniki endodontyczne, to cała gama produktów ułatwiających leczenie endodontyczne za pomocą endodontycznych instrumentów maszynowych. We współczesnej stomatologii mikromotor endodontyczny stanowi niezastąpiony sprzęt wspomagający pracę lekarza endodonty za pomocą nowoczesnej technologii i precyzji. Endomotor pozwala na bardzo dokładne opracowanie kanału korzeniowego. Dokładność pracy mikrosilnika jest nieporównywalnie większa niż zastosowanie podczas leczenia ręcznych instrumentów endodontycznych. Zaletami nowoczesnego mikromotoru endodontycznego są między innymi: precyzyjna kontrola momentu obrotowego, możliwość precyzyjnego odczytu położenia pilnika endodontycznego za pomocą wbudowanego w mikromotor endometru, możliwość wyboru trybów pracy takich jak ruch rotacyjny, ruch recyprokalny (reciproc), czy ruch rotacyjno-recyprokalny (ruch OTR, czyli ruch "Optimum Torque Reverse").
Leczenie mikromotorem endodontycznym może, lecz nie musi być wspomagane użyciem mikroskopu i lasera stomatologicznego.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów