coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.


Lampa polimeryzacyjna służy do polimeryzacji stomatologicznych materiałów kompozytowych za pomocą niebieskiego światła o długości 420-480nm.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór stomatologicznych lamp polimeryzacyjnych COXO. Są to w większości lampy akumulatorowe, ale znajdą Państwo również model lampy polimeryzacyjnej do montażu na rękaw unitu stomatologicznego.

Różnice pomiędzy poszczególnymi lampami polimeryzacyjnymi polegają przede wszystkim na konstrukcji ich obudowy. To brzmi trywialnie, ale najważniejsze jest to, aby lampa polimeryzacyjna się Państwu podobała i była wygodna w użytkowaniu. Lampy będą różniły się między sobą tym, że niektóre modele posiadają obudowę z plastiku, inne z aluminium. Niektóre modele lamp polimeryzacyjnych są proste jak długopis, inne zakrzywione jak pistolet. Niektóre modele lamp posiadają rozbudowane funkcjonalności, obsługa innych będzie maksymalnie uproszczona i sprowadzała się do włączinka i timera. Niektórym użytkownikom spodoba się możliwość ustawiania skomplikowanych parametrów, inni wolą prostotę i funkcjonalność. Każdy powinien zdecydować za siebie.

W ostatnim czasie ceny lamp polimeryzacyjnych znacząco spadły i nie ma już konieczności przeznaczania na lampę polimeryzacyjną równowartości średniej pensji, aby uzyskać produkt najwyższej jakości. Porządne lampy polimeryzacyjne kosztują już ułamek tych kwot. Radzimy jednak unikać niemarkowych lamp polimeryzacyjnych. Ich ceny nie będą już znacząco niższe od produktów markowych, do których zaliczają się lampy polimeryzacyjne COXO, a w produktach niemarkowych mogą wystąpić defekty produkcyjne, brak certyfikacji itp.

DentoMarket jest autoryzowanym i jedynym dystrybutorem oryginalnych lamp polimeryzacyjnych COXO w Polsce. Zapewniemy pełną gwarancję oraz serwis urządzeń.

Na każdym etapie wyboru lampy polimeryzacyjnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszej infolinii +48 44 648 44 44. Z chęcią pomożemy w doborze lampy polimeryzacyjnej idealnie spełniającej Państwa oczekiwania.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów