coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Piaskarka stomatologiczna służy do piaskowania, czyli oczyszczania powierchni. Piaskarki stomatologiczne dzielimy na piaskarki profilaktyczne i piaskarki abrazyjne. Do podłączenia piaskarki stomatologicznej wymagany jest rękaw turbinowy Midwest z 4 otworami. Piaskarki stomatologiczne profilaktycze różnią się między sobą precyzją i siłą działania. Stomatologicznych piaskarek profilaktycznych używa się wewnątrzustnie, natomiast piaskarki abrazyjne mogą być używane zarówno wewnątrzustnie, jak i na zewnątrz do stomatologicznych prac technicznych.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów