coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Mikrosilnik implantologiczny, fizjodyspenser stomatologiczny, jest aparatem do przeprowadzania zabiegów implantacji przez lekarza implantologa. Fizjodyspenser stomatologiczny składa się z mocnego i stabilnego mikrosilnika chirurgicznego, pompy płynu chłodzącego (chłodzenie sterylne fizjodyspensera) oraz unitu sterującego z wyświetlaczem i panelem sterującym fizjodyspensera stomatologicznego.
Mikrosilnik chirurgiczny połączony jest z unitem sterującym za pomocą sylikonowego rękawa. Fizjodyspenser stomatologiczny wyposażony jest w pompę wodną podającą ciecz chłodząco-płuczącą poprzez jednorazowy, sterylny wężyk, który biegnie bezpośrednio od pompy fizjodyspensera do główki chirurgicznej kątnicy implantologicznej.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów