coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

COXO ciekła gutaperka. Urządzenie do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką. System do wypełniania kanałów korzeniowych.  Plugger do gutaperki na ciepło, gorący plugger.

Stomatologiczny system do wypełniania kanałów korzeniowych ciekłą gorącą gutaperką składa się z dwóch urządzeń - pierwsze z nich to gorący plugger stomatologiczny mający za zadanie uszczelnienie odcinka przywierzchołkowego za pomocą endodontycznego ćwieku gutaperki o odpowiedniej rozszerzalności. Drugim urządzeniem jest pistolet służący do aplikacji gorącej i ciekłej gutaperki bezpośrednio do kanału korzeniowego.
System do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką, czyli urządzenie do wypełniania kanałów gorącą gutaperką, pozwala na uzyskanie dużo lepszej jakości i szczelności wypełnienia endodontycznego w porównaniu do użycia tradycyjnych ćwieków gutaperki.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji