coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.
powrót do głównego zdjęcia Kątnica Tealth LED Generator 1020CHL

Tealth HS

Końcówki niskoobrotowe o podniesionej wytrzymałości.
Obroty maksymalne do 40 000rpm.

Cena: 919zł

Kątnica Tealth 1020CHL na mikrosilnik z wewnętrznym chłodzeniem to ekonomiczna kątnica dentystyczna. Chłodzenie jednopunktowe, wymienna główka w standardzie KaVo68LH. Kątnica posiada generator światła LED, co oznacza, że końcówka po uruchomieniu będzie samoczynnie wytwarzać prąd do oświetlenia pola roboczego. Światło LED jest bardzo jasne i dokładnie oświetla pole zabiegowe. Mikrosilnik nie musi posiadać światła, lecz nie będzie przeszkadzać gdy będzie w nie wyposażony. Innymi słowy kątnica będzie prawidłowo pracować na mikrosilnikach wyposażonych w światło i na tych bez światła.

Wymienna główka.
Tego typu rozwiązanie pozwala na bezpieczną i łatwą wymianę główki bez konieczności serwisowania kątnicy. Warto zwrócić uwagę, że wymieniamy wtedy na nowy cały podzespół, czyli wirnik, obudowę główki oraz wałek wraz z łożyskami i przełożeniami. Efekt takiej wymiany będzie dużo lepszy niż wymiana w serwisie samego wirnika, jak ma to miejsce w przypadku innych kątnic.

Główki w standardzie KaVo68LH są kompatybilne ze wszystkimi kątnicami w tym samym standardzie. Oznacza to, że główki i kątnice można dowolnie parować np. Tealth HS, VHS, MK-dent, KaVo, BienAir będą do siebie pasować. Przy wyborze należy kierować się poziomem dopracowania mechaniki np. MK-dent zapewnia najwyższą klasę wykonania.

Dodatkowe główki możesz kupić klikając w link poniżej.

Napisz opinię

Kątnica Tealth LED Generator 1020CHL

Kątnica Tealth LED Generator 1020CHL

Tealth HS

Końcówki niskoobrotowe o podniesionej wytrzymałości.
Obroty maksymalne do 40 000rpm.

Produkty powiązane