coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.
powrót do głównego zdjęcia Turbina stomatologiczna NSK Ti-Max Z900WL

Turbina stomatologiczna NSK z linii Ti-Max model Z900WL to jenda z najbardziej zaawansowanych na rynku końcówek stomatologicznych. Jest to turbina ze światłem przystosowana do podłączenia za pomocą szybkozłączki W&H Roto Quick.

Cena: 2649zł

Wybór odpowiedniej końcówki stomatologicznej jest bardzo istotny. W naszej ofercie DentoMarket.pl znajdziesz szeroką gamę turbin stomatologicznych. Turbina wysokoobrotowa NSK Ti-Max Z900WL jest końcówką stomatologiczną ze światłem do podłączenia za pomocą szybkozłączki w standardzie W&H Roto Quick.
Jeśli nie posiadasz złączki W&H w swoim gabinecie, należy ją zamówić odrębnie, razem z turbiną.

Turbina dentystyczna NSK Ti-Max Z900WL jest końcówką idealnie wyważoną i bardzo wygodną. Obudowa wykonana z tytanu powoduje, że kątnica turbinowa jest bardzo lekka. Na szyjce umieszczono przewężenie, które doskonale współgra z anatomią dłoni. Obudowa dodatkowo została pokryta powłoką Duragrip, która sprawia, że końcówka turbinowa nie wyślizguje się z palców, nawet w mokrych rękawiczkach. Rotor pracuje stabilnie i cicho, a pole zabiegowe doświetlane jest przez światłowód ze szkła komórkowego.

Turbina stomatologiczna NSK Ti-Max Z900WL została wyposażona w system czystej główki oraz 4 punktowy spray wodny umieszczony do okoła wiertła. Moc rotora to 26W. Dodatkową zaletą kątnicy turbinowej NSK Ti-Max Z900WL jest kasetowy system rotora, który umożliwia łatwą wymianę wkładu w przyszłości.

Gwarancja producenta na wady wykonawcze to 24 miesiące, natomiast gwarancja na rotor to 12 miesięcy.

Jeżeli nie posiadasz światła w swoim unicie stomatologicznym, możesz zastosować końcówkę dentystyczną z generatorem światła. Końcówka (kątnica stomatologiczna lub turbina stomatologiczna) będzie wtedy wyposażona w prądnicę zasilającą diodę LED.

Turbiny stomatologiczna z generatorem światła LED znajdziesz - TUTAJ

Na każdym etapie składania zamówienia, zachęcamy do kontaktu telefonicznego - +48 44 648 44 44
Z chęcią wyjaśmimy różnice, wspólnie dopasujemy odpowiednie rozwiązanie.
DentoMarket to także serwis turbin stomatologicznych.

Napisz opinię

Turbina stomatologiczna NSK Ti-Max Z900WL

Turbina stomatologiczna NSK Ti-Max Z900WL

Turbina stomatologiczna NSK z linii Ti-Max model Z900WL to jenda z najbardziej zaawansowanych na rynku końcówek stomatologicznych. Jest to turbina ze światłem przystosowana do podłączenia za pomocą szybkozłączki W&H Roto Quick.