coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.
powrót do głównego zdjęcia Wyciąg aerozoli COXO SC-V102

Stomatologiczny wyciąg aerozoli COXO SC-V102


Podnieś bezpieczeństwo swojego miejsca pracy.

Poniżej znajdziesz materiały dokładnie opisujące to urządzenie oraz przydatne filmy.


Wyciąg aerozoli COXO SC-V102 jest dostępny wyłącznie w przedsprzedaży. Obowiązuje 100% przedpłata, a czas dostawy będzie na bieżąco regulowany na naszej stronie. Szczegóły oferty znajdują się poniżej.

 • 30 czerwiec 2020

Cena: 4999zł

Opcje produktu
Przewidywany termin dostawy
 
30 czerwiec 2020
 
 
31 lipiec 2020
 
 
31 sierpień 2020
 
 
30 wrzesień 2020
 

Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis produktu:

Poniżej przedstawiamy sekcję zawierającą przydatne filmy wideo:

Instalacja i obsługa urządzenia

Wymiana filtrów

Nasz wyciąg aerozoli COXO SC-V102 ma olbrzymią moc, po zassaniu może udźwignąć przedmiot ważący aż 2kg.

COXO SC-V102 w trakcie zabiegu

Produkt jest innowacyjny w skali światowej, a COXO wyszło naprzeciw zagrożeniu z jakim musiała się stawić nasza branża.Niestety obecnie jesteśmy przymuszeni do oczekiwania na dokończenie procesu rejestracji, bez którego nie jesteśmy w stanie rozpocząć dystrybucji w Polsce. Robimy wszystko, co w naszej mocy i jako autoryzowany dystrybutor aktywnie uczestniczymy i współpracujemy w całym procesie z producentem, firmą COXO.Po pozytywnym uzyskaniu certyfikacji pojawi nam się kolejny problem niskiej przepustowości transportu lotniczego oraz braku jego przewidywalności w warunkach pandemii. Obecnie np. występują duże opóźnienia oraz ograniczenia transportowanej masy dla pojedyńczego ładunku.Z tych wszystkich powodów zdecydowaliśmy się na udostępnienie wyciągu aerozoli

COXO SC-V102 w formie przedsprzedaży z obowiązkiem dokonania przedpłaty.Warunki przedsprzedaży są następujące:

 1. Zakupu można dokonać jedynie online poprzez nasz sklep internetowy.
 2. Zakup oznacza rezerwację konkretnego egzemplarza urządzenia z datą dostawy podaną podczas składania zamówienia.
 3. Ze względu na trudny okres, podane daty są datami przybliżonymi. Istnieje możliwość zarówno nieznacznego przyspieszenia dostawy, jak i jej opóźnienia.
 4. Możliwe daty dostawy będą podawane na bieżąco na stronie produktu i będą aktualizowane w miarę ilości sprzedanych urządzeń oraz innych zmian organizacyjnych. Zamawiając proszę wybierać najbliższą dostępną datę dostawy.
 5. Rezerwacja urządzenia następuje dopiero z chwilą dokonania przedpłaty. Mają Państwo do dyspozycji możliwość zapłaty kartą, szybkim przelewem online lub przelewem tradycyjnym. Niestety nie ma możliwości rezerwacji urządzenia i dokonania płatności po dostawie.
 6. Mają Państwo możliwość wycofania się z transakcji w dowolnym momencie przed dostarczeniem urządzenia pod wskazany przez Państwa adres. W tym celu należy powiadomić nas o rezygnacji z oferty mailowo lub telefonicznie. Na podstawie Państwa rezygnacji dokonamy zwrotu całości wpłaconej kwoty w terminie do 14 dni. Jeśli zrezygnują Państwo z zakupu w trakcie dostawy, proszę po prostu nie odbierać przesyłki od kuriera. Skontaktujemy się wtedy celem ustalenia dalszych szczegółów.
 7. Nie ma możliwości dokonania zwrotu urządzenia po dostawie i jego uruchomieniu. Jest to wyrób medyczny do użytku profesjonalnego, mający kontakt z materiałem zakaźnym.
 8. Rezerwacje urządzeń będą dokonywane według kolejności wpłat. Nasz system w sposób automatyczny obliczy dostępne ilości i przypisze konkretne egzemplarze dostępne w danej dostawie.
 9. W przypadku rezygnacji jakiegoś klienta konkretny egzemplarz zostanie przekierowany do następnej osoby znajdującej się w kolejce. W ten sposób będzie istniała możliwość nieco wcześniejszej realizacji zamówienia.
 10. Bieżąca dostępność urządzeń w naszej ofercie pojawi się nie wcześniej niż przed zrealizowaniem wszystkich zamówień znajdujących się w kolejce.

Napisz opinię

Wyciąg aerozoli COXO SC-V102

Wyciąg aerozoli COXO SC-V102

Stomatologiczny wyciąg aerozoli COXO SC-V102


Podnieś bezpieczeństwo swojego miejsca pracy.

Poniżej znajdziesz materiały dokładnie opisujące to urządzenie oraz przydatne filmy.


Wyciąg aerozoli COXO SC-V102 jest dostępny wyłącznie w przedsprzedaży. Obowiązuje 100% przedpłata, a czas dostawy będzie na bieżąco regulowany na naszej stronie. Szczegóły oferty znajdują się poniżej.