coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Turbiny stomatologiczne należą do grupy wysokoobrotowych końcówek stomatologicznych zwane są również kątnicami turbinowymi. Najnowsze turbiny stomatologiczne osiągają prędkość do 350 tysięcy obrotów na minutę. Dzieje się to za sprawą sprężonego pod wysokim ciśnieniem powietrza, które wprawia w ruch i napędza łopatki wirnika aerodynamicznego zwanego rotorem turbiny stomatologicznej. Dla porównania silnik Formuły 1 pracuje z prędkością do 15 tysięcy obrotów na minutę. Warto podkreślić fakt, że dentystyczna turbina wysokoobrotowa pracuje z prędkością dwudziestokrotnie większą niż silnik Formuły 1. Tak wysoka prędkość tej końcówki stomatologicznej powoduje ekstremalne warunki pracy dla rotora i łożysk. Do tego dochodzą obciążenia boczne towarzyszące na co dzień pracy turbiną stomatologiczną, powodujące powstawanie ekstremalnych wartości tarcia i wzrostu temperatury wewnątrz turbiny stomatologicznej. Dla tego tak ważna jest jakość i precyzja wykonania końcówek stomatologicznych.

 

Dobrze wykonane elementy mechaniki turbiny stomatologicznej wpływać będą również na niski stopień wibracji, niski poziom hałasu, bezawaryjność i trwałość turbin. Są to elementy tak samo ważne, jak waga turbiny, czy kształt uchwytu. Te wszystkie czynniki wpływają na Państwa zdrowie i bezpieczeństwo w czasie wykonywania zabiegów. W DentoMarkecie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Starannie dobieramy do naszej oferty tylko najlepsze modele turbin stomatologicznych. Do ich produkcji użyto jedynie materiałów i komponentów najwyższej jakości, co nieustannie i na bieżąco kontrolowane jest przez nasz doświadczony dział serwisu.

 

DentoMarket jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem turbin stomatologicznych COXO w Polsce, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin MK-dent. Wiele z pośród modeli turbin COXO wykonywanych jest specjalnie i wyłącznie dla nas w podniesionej klasie jakościowej. Dzięki czemu pracując turbinami stomatologicznymi zakupionymi u nas mogą Państwo odczuć wyraźnie mniejszą awaryjność i lepszą kulturę pracy końcówek niż w przypadku wyrobów konkurencyjnych. Przez lata doświadczeń nauczyliśmy się doceniać jakość i niezawodność oraz cieszyć się z Państwa satysfakcji.

 

Stomatologiczne turbiny wysokoobrotowe dzielą się na kątnice turbinowe ze światłem, turbiny bez światła oraz turbiny chirurgiczne. W odrębnej kategorii można znaleźć szybkozłączki COXO do turbin ze światłem.

 

Na każdym etapie wyboru turbiny stomatologicznej zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego. Numer naszej infolinii to +48 44 648 44 44. Z chęcią doradzimy w wyborze końcówki turbinowej, która będzie idealnie dopasowana do Państwa potrzeb.

 

DentoMarket to również autoryzowany serwis końcówek stomatologicznych. Wszystkie oferowane przez nas turbiny dentystyczne objęte są pełną gwarancją, a jeśli Państwa stara turbina wymaga naprawy, również jesteśmy w stanie się tym zająć.

Pokazuje 25 - 36 z 41 elementów