coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.
  • Tania i dobra piaskarka stomatologiczna PS-01. Ta piaskarka dentystyczna to nasz bestseller. Sprawdzi się jako piaskarka do profilaktycznych zabiegów wykonywanych zgrubnie, lub jako piaskarka uzupełniająca przy dokładniejszej piaskarce. Nakręcana bezpośrednio na rękaw turbinowy Midwest (4 otwory).

    249,00 zł
    Tylko online
  • Piaskarka stomatologiczna PrevenAir to zaawansowana piaskarka profilaktyczna. W zestawie znajdują się 2 wymienne dysze. Piaskarka ma możliwość podłączenia bezpośrednio na rękaw turbinowy Midwest 4, lub za pomocą złączek NSK i KaVo Multiflex. Model bazowany na standardzie NSK Neo.

    1 279,00 zł
    Tylko online
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów