coxo MK-dent
Kupując bezpośrednio u autoryzowanego przedstawiciela masz pewność oryginalności produktów
Zobacz ofertę produktów
szybka dostawa
szybka dostawa
2 dni robocze - tyle nam wystarczy, by Twoje zakupy były u Ciebie
TOWAR U CIEBIE NA NASTĘPNY DZIEŃ
W zależności od sposobu i daty płatności, towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, lub dyspozycji jego wysłania za pobraniem. Zadbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki, która zostanie dostarczona na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
pełna ochrona gwarancyjna
gwarancja
wsparcie techniczne 
Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną
BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Dbasz o zdrowie ludzi - my dbamy o Twoje wyposażenie. Wszystkie naprawy wykonywane są przez nasze Centrum Serwisowe. Doradztwo oraz wsparcie techniczne uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią +48 44 648 44 44
tradycyjna alternetywa
tradycyjna alternatywa
Potrzebujesz rady, lub masz ochotę złożyć zamówienie bez komputera?
NASZA INFOLINIA + 48 44 648 44 44
Pomożemy, doradzimy, wesprzemy naszym doświadczeniem. Dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego stanie się łatwiejszy.

Końcówki stomatologiczne jest to cała rodzina rotacyjnych instrumentów dentystycznych. W śród końcówek stomatologicznych wyróżniamy dwie grupy narzędzi rotacyjnych - stomatologiczne końcówki wysokoobrotowe do których należą turbiny stomatologiczne zwane kątnicami turbinowymi, oraz stomatologiczne końcówki niskoobrotowe skład których wchodzą kątnice stomatologiczne, prostnice stomatologiczne i mikrosilniki stomatologiczne.

Z wierzchu końcówki stomatologiczne posiadają metalową obudowę, najczęściej koloru srebrnego, natomiast wewnątrz kryją w sobie bardzo skomplikowane i nowoczesne układy mechaniki precyzyjnej. Nowoczesne końcówki stomatologiczne są zwieńczeniem najnowszych badań i postępu technologicznego w dziedzinie inżynierii materiałowej oraz aerodynamiki. Jako źródło napędu w większości przypadków końcówkom stomatologicznym służy sprężone powietrze wytwarzane przez kompresor stomatologiczny, które następnie transportowane jest za pomocą instalacji pneumatycznej gabinetu stomatologicznego poprzez rękaw unitu bezpośrednio aż do końcówki stomatologicznej napędzając wirnik aerodynamiczny zwany rotorem. To właśnie on przejmuje na siebie zadanie wytworzenia prędkości oraz momentu obrotowego wiertła dentystycznego. Najnowocześniejsze turbiny stomatologiczne osiągają prędkości dochodzące do 350 tysięcy obrotów na minutę. Dla porównania silnik Fomuły 1 osiąga do 15 tysięcy obrotów na minutę. Łatwo jest zauważyć, że rotor turbiny stomatologicznej pracuje z prędkością dwudziestokrotnie większą niż silnik Formuły 1. Dla tego w końcówkach stomatologicznych tak ważna jest precyzja wykonania oraz jakość i twardość użytych materiałów. W DentoMarkecie doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi tych elementów, dla tego poświęcamy całe nasze doświadczenie techniczne i inżynieryjne, aby wyselekcjonować dla Państwa jedynie najwyższej klasy końcówki stomatologiczne.

 

DentoMarket jest autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem marki COXO w Polsce, autoryzowanym przedstawicielem marki Tealth w Polsce oraz autoryzowanym dystrybutorem marki MK-dent. Do naszej oferty starannie dobieramy modele końcówek stomatologicznych, które reprezentują sobą najwyższą wartość użytkową. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno końcówki klasy ekonomicznej, jak i te najwyższej jakości. Bardzo wiele modeli końcówek stomatologicznych COXO i Tealth posiada specjalnie i wyłącznie dla nas podniesioną klasę wykonania. Naszą dewizą przez wiele lat współpracy z Państwem stało się dążenie do uzyskania najwyższej jakości komponentów i produktów, które decydujemy się wprowadzać do oferty. Dzięki temu podejściu mogą Państwo zaobserwować, że praca końcówkami stomatologicznymi zakupionymi u nas przebiega bezawaryjnie przez okres odczuwalnie dłuższy niż w przypadku produktów konkurencyjnych.

 

Na każdym etapie wyboru końcówki stomatologicznej zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem infolinii +48 44 648 44 44. Z chęcią postaramy się doradzić i dobrać sprzęt odpowiedni do Państwa potrzeb. Proszę pamiętać, że wybór odpowiedniej końcówki stomatologicznej to bardzo ważna rzecz. Państwo są wirtuozami swojej profesji, my jesteśmy w stanie doradzić końcówkę stomatologiczną dobraną idealnie do Państwa potrzeb. Czasami przed zamówieniem warto poświęcić kilka minut na rozmowę ze specjalistą.

Pokazuje 25 - 36 z 79 elementów